افزونه ها و قالب های اورجینال جوملا

فروشگاه قالب ها و افزونه های جوملا

خرید از سایت اصلی ما نرم افزار اندروید سایت JoomlaShare

اطلاعیه فروشگاه

بهترین افزونه ها و قالب های جوملا را از ما بخواهید. افزونه ها و قالب های مورد نیاز خود را از طریق لینک درخواست افزونه و قالب در بخش پیوندها در سمت راست سایت درخواست نمایید. افزونه ها و قالب های درخواستی شما در صورت موجود بودن در آرشیو ما در سریعترین زمان ممکن آماده خواهد شد.

MightySites 3.2.5

MightySites 3.2.5

 برخی مواقع شما چند سایت دارید که میخواهید کاربران زمانی که در یک سایت ثبت نام نموده اند به صورت خودکار در سایر سایت ها هم ثبت نام شوند به عنوان مثال فرض نمایید که یک سایت برای معرفی شرکت دارید و یک سایت هم برای فروش محصولات حال میخواهید بازدید کننده تنها با ثبت نام در یک سایت در سایت دیگر هم ثبت نام گردد در این جا است که این افزونه کاربرد خود را نمایان میسازد . همراه خود افزونه یک فایل pdf راهنما نیز وجود دارد که شما را کمک مینماید.

توضیحات و اطلاعات افزونه

MightySites 3.2.5   >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5 و 3


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MightySites325j25j3unzipfirst_233663_9526.zip544.6k

Multi Sites 1.3.0 beta 5

Multi Sites 1.3.0 beta 5 JMS Multisites افزونه ای جهت توسعه جوملا به چندین سایت و اشتراک کاربرها در آن سایت ها می باشد. این افزونه این امکان را می دهد تا چندین سایت جوملایی تنظیمات خودشان را داشته باشند ولی فایل هایشان یکی باشد. امکان اشتراک کاربران و افزونه هایی مثل VirtueMart, Community Builder, JomSocial را بین آن ها نیز می دهد. توضیحات و اطلاعات افزونه Multi Sites 1.2.97         ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان